Jared Padalecki Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin İlk ve Tek Jared Padalecki Fanı

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Demi Lovato: 'Miley & Selena Beni Asla Bırakmaz'

YazarMesaj
tisweet
DL Yönetici
DL Yönetici
tisweet

Demi Lovato: 'Miley & Selena Beni Asla Bırakmaz' Empty
MesajKonu: Demi Lovato: 'Miley & Selena Beni Asla Bırakmaz'   Demi Lovato: 'Miley & Selena Beni Asla Bırakmaz' Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 4:23 pm

Demi Lovato, Şubat 2012 Seventeen dergisi için kamera karşısına geçti. Bayan Lovato, kızlar için olumlu bir rol modeli seçildi! Ayrıca dergiye röportaj veren Demi, geçen yıl ki tedavisi ve Miley & Selena hakkında da konuştu.
"Yalancı değilim, kendi ilaçlarımı kendim yazdım. Acılarımı dindirmek için uyuşturucu gibi bir takım ilaçlar kullandım. Bunu yaptığım için utanıyorum."

Peki bu zor zamanlarınızda yanınızda kimler vardı?
"Miley Cyrus - Biz bir kaç defa kavga etmiş olabiliriz ama o benim için oradaydı. Kavga ederken acımasızca 'Asla bir daha arkadaş olmayacağız!!!' diyoruz ve 2 gün sonra birbirimize 'Seni seviyorum ve seni çok özledim..' diyoruz.
Selena Gomez - En iyi arkadaşım. Asla kavga etmeyiz. O kavgacı biri değil, hiç bir zamanda olmadı. Her ikisi de ne olursa olsun asla hayatımdan çıkmazlar, beni asla bırakmazlar."

ensonneleroldu.

Demi Lovato: 'Miley & Selena Beni Asla Bırakmaz'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En sevilen pop artisti: Demi Lovato
»  Demi Lovato'da Hilary Hayranı Çıktı
» Demi Lovato ve Wilmer Valderrama Ayrıldı Mı?
» Demi Lovato - People Choice Awards 2012
» Demi Lovato, Şubat 2012 Seventeen Dergisi İçin Kamera Karşısına Geçti