Jared Padalecki Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin İlk ve Tek Jared Padalecki Fanı

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Demi: "Artık kendime daha çok güveniyorum"

2 posters
YazarMesaj
vhudg.
Aktif Üye
Aktif Üye
vhudg.

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
 Demi: "Artık kendime daha çok güveniyorum" Left_bar_bleue5000/5000 Demi: "Artık kendime daha çok güveniyorum" Empty_bar_bleue  (5000/5000)

Demi: "Artık kendime daha çok güveniyorum" Empty
MesajKonu: Demi: "Artık kendime daha çok güveniyorum"    Demi: "Artık kendime daha çok güveniyorum" Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 11:43 am

Demi Popstar dergisine olgunlaştıkça kendine olan güveninin daha çok arttığını belirtti."Bence son zamanlarda kendi içimde daha rahat geliştim.Şunun gibi,şuan daha çok etek giyiyorum çünkü artık kendime olan güvenim daha fazla.Eskiden hep bacaklarımı saklardım çünkü bacaklarımdan çekinirdim.Güneş'te dışarı çıkamazdım çünkü bikini giymektende çekinirdim.Şimdi herşey daha farklı.Saçımı hep daha koyuya boyattırmak istiyorum.Saçımın rengini değiştirmem,güneşli bir günde dışarı adım atmam ve sonunda bikini giyip kendimi iyi hissetmem hep yapmak istediğim birşeymiş."
Reason&.
Üye
Üye
Reason&.

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
 Demi: "Artık kendime daha çok güveniyorum" Left_bar_bleue0/0 Demi: "Artık kendime daha çok güveniyorum" Empty_bar_bleue  (0/0)

Demi: "Artık kendime daha çok güveniyorum" Empty
MesajKonu: Geri: Demi: "Artık kendime daha çok güveniyorum"    Demi: "Artık kendime daha çok güveniyorum" Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 9:57 am

Teşekkürler.

Demi: "Artık kendime daha çok güveniyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Demi 'yüzüme söyleyin'!
»  Kevin:"Demi ve Joe Çıkmıyorlar"
»  Demi:Nick'in Konserine Gidemedim!
»  Demi Twilight Fanı Çıktı
» En sevilen pop artisti: Demi Lovato